Het team

Jozias de Koeijer

directie@goedeherderschool.nl
info@goedeherderschool.nl

Directeur - Bestuurder

Gea Lokhorst

ib@goedeherderschool.nl

Intern begeleider

Yoshi van Dijk

yvandijk@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 8 / Techniek en Praktijkklas /  Coördinator OOL

Ada Spelt

aspelt@goedeherderschool.nl

Plusklas / Praktijkklas / Gedragsspecialist

Rico van Drunen

rvandrunen@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 8 / RT

Marije Diepeveen

mdiepeveen@goedeherderschool.nl

RT

Aalt Dooijeweerd

adooijeweerd@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 7 / ICT

Margreet Jaspers Feijer

mjaspersfaijer@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 2

Eline Karssen

ekarssen@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep  4 

Alitha van Leuveren

avanleuveren@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 2

Erica Strubbe

estrubbe@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 6 / RT

Elsbeth Dunsbergen

edunsbergen@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 1b

Henk Bos

hbos@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 5 / MT / Bovenbouwcoördinator

Geanne van den Beukel

gvandenbeukel@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 1b

Gert Schipper

gschipper@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 6 / ICT/RT

Bertie van den Berg

bvandenberg@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 1a

Hanneke van Kesteren

hvankesteren@goedeherderschool.nl

Leerkracht groep 3 / MT / onderbouwcoördinator